ULUSLARARASI KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Asdilek, tamamı çevre dostu Sessiz Motor, Yeşil Motor özelliklerine haiz EURO II- EURO III normlarında, 55 parça nakil araç filosuyla müşterilerinin beklentilerine en uygun şekilde cevap vermektedir.

Asdilek, ithalat, ihracat ve transit, komple ve grupaj taşımalarında, yüksek yükleme kapasiteli dorseleriyle, her türlü ihtiyacı karşılayacak biçimde organize olmuş Türkiye ve Avrupa'daki acenteleri ve irtibat bürolarıyla, tüm Avrupa, Asya ve Ortadoğu'da çok geniş bir hizmet ağına sahiptir.

Asdilek müşteri temsilindeki titizliğini ön plana çıkartarak sürücü seçiminde yoğun bir dikkat sarfetmekte, konusunda tecrübeli ve hertürlü güncel bilgi ile donanmış sürücülerle çalışmaktadır. Araçlarımızın en iyi şekilde takibini sağlayabilmek için araçlarımız uydu ve araç takip sistemiyle sürekli izlenmekte olup ayrıca tüm sürücülerimizde bulunan GSM hatlı cep telefonlarıyla 24 saat haberleşme imkanımız vardır. Bu da taşınan yüklerin güvenli bir şekilde teslimini ve müşteri temsilinde hatasızlığı ortaya çıkarmaktadır.

PROJE TAŞIMACILIĞI

Asdilek konusunda uzman personeli ve yine konusunda uzman partner taşıma ortakları ile proje taşımacılığında sizlere hizmet sunmaktadır. Müşterilerine doğru ve eksiksiz, zaman ve maliyet kaybını minimize eden, uygun fiyat ve kalitede hizmet sunmayı hedef edinmiştir. Bunu da başarmıştır.

LOWBED TAŞIMACILIĞI

Asdilek ağır yük taşımalarınız konusunda da hizmetlerini müşterisinin ihtiyaçlarına göre şekillendirmekte, Türkiye ve Avrupa'daki partnerleriyle lowbed yüklerinize cevap vererek sizleri bu konuda yalnız bırakmamaktadır.

Asdilek filosuna katmış olduğu silobas araçlarla da dökme yük taşıma hizmeti sunmaya başlamıştır.

ADR TAŞIMACILIĞI

Asdilek, uzman olduğu konulardan biri olan ADR taşımacılığında da etkin hizmet sunmaktadır. Lisanslı araçları ve tamamı ADR yük taşıma ehliyetine sahip, sorumluluklarını bilen, tedbirli ve deneyimli sürücü kadrosuyla, tehlikeli madde ve katı atık taşımacılığını en kısa sürede ve en uygun şartlarla gerçekleştirmektedir.

GÜMRÜK

Asdilek, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre, en kısa sürede ve sorunsuz gümrük hizmeti ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

TAŞIMA YÖNLERİ

Özellikle Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Hollanda, Belçika ve Bosna-Hersek olmak üzere bütün Avrupa ülkeleri.
Orta Doğu' da ise İran, Irak, Türkmenistan, Gürcistan, Azerbaycan, Ürdün ve Lübnan.


 
Uluslararası Nakliyeciler Derneği International Road Transport Union Mavna Teknoloji